Deneyim Aktarım Atölyeleri – 2 Yargı ve İnsan Hakları Muhabirliği başlıyor

Deneyim Aktarım Atölyeleri’nin ikincisi Yargı ve İnsan Hakları Muhabirliği alanında başlıyor. T24 Ankara Temsilcisi Gökçer Tahincioğlu tarafından yürütülecek olan atölyeye başvurular 1 Mart 2024 tarihine kadar devam edecek.

Gazetecilik mesleğinde alan muhabirliğinin hiç olmadığı kadar azaldığı ve gazetecilik mesleğinin önceki yıllara kıyasla oldukça gençleştiği bir dönemde, alan muhabirliği konusunda mesleki deneyimlerin gazeteciliğin yeni kuşaklara aktarılması hayati bir önem taşımaktadır. Bu kapsamda geçtiğimiz yıl başlattığımız Deneyim Aktarım Atölyeleri bu sene de devam ediyor.

T24 Ankara Temsilcisi Gökçer Tahincioğlu’nun yürütücülüğünde gerçekleştirliecek Yargı ve İnsan Hakları Atölyesi Mart ayında başlayacak ve toplamda üç gün sürecek. Başvurular, gazetecilik alanında eğitim veren üniversite bölümlerinin öğrencilerine, yeni mezunlarına ve genç gazetecilere açık olacak.

Yer ve zaman bilgisi daha sonra katılımcılarla paylaşılacaktır. Atölyeye başvurular için başvuru formunu buradan doldurabilirsiniz.

Çağdaş Gazeteciler Derneği Ankara Şubesi