Üyelik aidatı

ÇGD Ankara Şubesi olarak dayanışmanın gücünün ve öneminin farkındayız. Meslektaşlarımız yaşadığı her türlü sorunun dayanışma ile kolaylıkla aşılabileceği düşüncesindeyiz. Sizlerin de ÇGD Ankara Şube çalışmalarına desteğinizi hissediyor ve bu desteğin kolaylaştırıcılığı ve sorumluluğuyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Dayanışmanın bir parçası olarak aidat sistemini de önemsiyoruz. Güvenli ve kolay kullanılabilen bir aidat sistemimiz var. Aidat ödemelerinizi gerek aylık gerekse yıllık yapabilirsiniz. Dilediğiniz takdirde otomatik ödeme talimatı verme şansınız da bulunuyor. Düzenli aylık ödeme için ödeme sayfasındaki “Kartı otomatik ödemeler için kaydet” butonuna tıklamanız yeterli.

Aidat ödemelerine ilişkin sorularınızı ÇGD Ankara Şubesi Yönetim Kurulu üyelerine iletebilirsiniz. Şeffaflık gereği, toplanan aidat miktarını ve aidatların ne amaçla kullanıldığını üyelerimizle paylaşılacaktır.

Aidat miktarı ne kadar?

ÇGD Genel Merkezi tarafından belirlenen ÇGD aylık üye aidatı 35 TL’dir.

Nasıl yapılır?

  1. Yukarıda yer alan buton aracılığı ile ÇGD Ankara’nın Fonzip sayfasını gidin.
  2. Karşınıza çıkan ödeme sayfasında istenen bilgileri eksiksiz doldurun.
  3. Aidat ödemenizin aylık mı yoksa yıllık mı yapacağınızı seçin.
  4. Dilerseniz her ay otomatik olarak aidat ödemesi yapılması için “Kartı otomatik ödemeler için kaydet” seçeneğini aktif hale getirin.
  5. Tüm bilgileri doldurduktan ve tercihlerinizi belirledikten sonra “Ödemeyi tamamla” butonuna tıklayın.
  6. Bankanız tarafından telefonunuza gönderilen güvenlik parolasını ilgili alana girerek aidat ödemenizi gerçekleştirin.

Kart bilgilerim güvende mi?

Aidat ödemeleriniz şubemizin anlaşmalı olduğu üye, bağış ve aidat yönetimi platformu Fonzip üzerinden ve sanal POS hizmeti veren iyzico ödeme altyapısı kullanılarak yapılacak ve kredi kartı bilgileriniz Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) tarafından faaliyet izni almış olan iyzico‘da saklanacaktır.